Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dokončení opravy fasády

26. 8. 2011

Zdravím všechny majitele garáží.

Jistě jste zaznamenali, že proběhla oprava fasády našich garáží - zateplením. Dnes odvezou lešení a bude probíhat finální úklid. Předání hotového díla je ve čtvrtek 1.9. ve 13 hodin. Na celý průběh akce jsme takřka denně dohlíželi s p. Schwarzem, bylo sepsáno devět zápisů z kontrolních dnů na stavbě (jsou na nástěnce), naše připomínky byly vždy akceptovány a provedeny. Celá realizace opravy, včetně provedení izolace detailů, barvy fasády, atd. je tedy podle našich představ a jsme spokojeni.

Celou akci zaplatila INBA s.r.o. v rámci záruky na vady stavby. Nyní by již nemělo docházet při dešti k zatečení do garáží stěnou. Prosím všechny majitele, kterým ode dneška nově zateče a budou mít mokrý flek na zdi, ať mě co nejdříve informují!

Dále jsou teď naplánovány opravy prasklin v podlaze v některých podlažích (jsou označeny bílou barvou) a provedení nového nátěru kovových prvků celého schodiště arámů dveří. To provedou externí firmy a zaplatí rovněž INBA s.r.o.

Výbor SVG také objednal u externí firmy zakrytí podhledů střechy (kudy zalétával sníh do horních podlaží) pozinkovaným plechem. Mluvili jsme o tom na letošním Shromáždění.

Za výbor SVG Petr Beránek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář