Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poškození nových vrat - omezení výšky průjezdu na 2,1 metru

24. 7. 2013

Důležité -  pro Vaší informaci - nová vjezdová vrata namontovaná v pátek 19.7. stála 65 tisíc.   V tomto případě se viník přihlásil a vše zaplatila jeho pojišťovna. Doladění správného chodu vrat proběhlo znovu ještě v pátek večer a v neděli v poledne firmou Golden Gates = teď by mělo vše fungovat tak jak má = :-)

Včera odpoledne bylo zjištěno lehké poškození (odření) nových vjezdových vrat (máme je čtyři dny) na dvou místech spodní hrany. Poškození vrat vzniklo od lyžin na příliš vysokém vozidle, pravděpodobně na dodávce? Stačilo však o 1-2 cm více a mohlo dojít k podobnému zdemolování pojezdových vodících kolejí vrat jako v prosinci 2012!!

Protože už nechci a nebudu znovu absolvovat podobnou anabázi se zajištěním výměny vjezdových vrat, rozhodl jsem se objednat instalaci železné zábrany do vjezdového otvoru a upravit tak maximální  možnou výšku vjezdu do garáží na 2,1 metru (vrata jsou totiž asi o 6 cm níže než je horní hrana stavebního otvoru a proto jsou teď první "na ráně", pokud někdo vjíždí příliš vysokým autem do garáží. Instalovaná železná zábrana by měla vrata ochránit, podobně jako třeba při vjezdu do parkovacího domu v Plazze.

S pozdravem Petr Beránek

PS: Nikdo se k tomuto poškození nepřihlásil :-(, já osobně si myslím, že každý řidič pozná, když někde drhne střechou auta o strop!

 

Náhledy fotografií ze složky 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář