Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zatékání do garáží

1. 3. 2009

Vážení majitelé garáže,

obracíme se na Vás s žádostí o spolupráci.

Výbor SVG stále pracuje na řešení reklamací závad stavby firmě INBA. Jedním z důležitých bodů je zatékání do garáží západní stěnou prasklinami v omítce a nekvalitně provedenou střechou. Toto zatékání reklamujeme už od převzetí stavby na jaře 2007. V březnu loňského roku provedla INBA nátěr žlutých pruhů západní stěny fasádní barvou. Toto opatření nepomohlo a do některých garáží stále zatékalo. Po reklamaci v září INBA provedla zkušební nátěr u čtyř garáží (č. 33, 57, 65, 66) bezbarvou vodo-odpuzující barvou Sopro. Následně reklamoval pan Singer (č. 66) opětovné zatékání do jeho garáže.

K naší reklamaci z ledna tohoto roku nám INBA nyní odpověděla, že závada je zřejmě odstraněna výše uvedenými nátěry, protože eviduje reklamaci jen pana Singera.

Výbor se domnívá, že k zatékání přesto dochází i v jiných garážích, tak jako tomu bylo zpočátku. Nemáme proto však žádné podklady z poslední doby.!

Obracíme se na Vás ve Vašem vlastním zájmu, abyste nám sdělil, zda ve Vaší garáži došlo během loňského nebo letošního roku k zatékání stěnou nebo střechou. Věnujte, prosím, pozornost případnému zatékání i během následujících měsíců.

Reklamační řízení s INBOU proběhne pravděpodobně během dubna 2009. Pokud nemáte možnost pořídit fotografie z případného zatékání, můžete se obrátit na výbor SVG, který to zařídí.

Pro zdárné vyřešení této závady je nutné získat od Vás informace a podklady!

Předem děkujeme za spolupráci.

 Za výbor SVG   Petr Beránek   776 480 707,  Jaroslav Schwarz   606 273 541

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatečení do garáží dne 6.3.2009

(Petr Beránek, 10. 3. 2009 17:16)

Po vyvěšení naší žádosti o spolupráci se v pátek 6.3. ozvali majitelé tří garáží na západní stěně, pan Pavlovský (g.27), pan Schwarz (g.57) a pan Stupka (g.65)se zatékáním. Mokré skvrny po nočním dešti byly vyfoceny a byla odeslána reklamace INBĚ.
Petr Beránek